Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
В селі Іванопілля Костянтинівського району РБК "Ювілейний" провів XXVIІІ районний фестиваль естрадної музики «Літній вернісаж»

За підтримки керівництва Костянтинівської райдержадміністрації та Костянтинівської районної ради 27.06.2018 року, в рамках урочистих заходів, присвячених Дню Конституції України та Дню молоді в Україні, в селі Іванопілля Костянтинівського району РБК "Ювілейний" провів XXVIІІ районний фестиваль естрадної музики «Літній вернісаж».

 

Головною метою фестивалю є популяризація та підтримка розвитку естрадної творчості.

Основні завдання фестивалю:

•виховання у громадян почуття патріотизму, любові до рідного краю, української культури, популяризація творчості українських виконавців;

•розвиток творчих контактів між колективами та їх керівниками;

•виявлення та підтримка молодих талановитих самодіяльних творчих колективів, окремих виконавців;

•підвищення професійної майстерності і кваліфікації керівників творчих колективів та виконавців.

Цьогоріч темою фестивалю стала «Музична премія 2018». Понад 30 талановитих артистів та колективів Костянтинівського району змагалися між собою у шести номінаціях. Почесне жюрі, начальник відділу культури, молоді, спорту і туризму Казімір В.В. та директор районного будинку культури “Ювілейний” Іваніна М.Г., обирали найкращих. Всі переможці та лауреати конкурсу отримали цінні подарунки та оригінальні дипломи у вигляді музичної пластинки. Почесним лауреатом стали гості фесту - неодноразові переможці всеукраїнських та обласних конкурсів - зразковий театр танцю “Надежда” з м. Дружківка.

Всіх учасників та гостей фестивалю зі святом привітало керівництво району - заступник голови Костянтинівської райдержадміністрації Ісаков О.І та заступник голови Костянтинівської районної ради Степаненко Л.М.

В рамках фестивалю проходила молодіжна спортивно-інтелектуальна гра-квест "Я маю право!", присвячена Дню Конституції України. Три команди змагалися між собою у знанні історії України, юридичних термінів і прав та обов'язків громадян України. Кожен учасник квесту був нагороджений дипломом та подарунками.

Для всіх охочих під час фесту працювала цікава фото-зона, виїзна торгівля смаколиками, виставка декоративно-прикладної творчості та розваги для дітей. Зі своїми смачними та запашними товарами завітав на свято і переможець конкурсу Український Донецький куркуль, житель села Іванопілля, Сергій Свириденко (“Козацьке подвір'я”).

Завершився фестиваль святковою запальною дискотекою просто неба.