Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Сирота із соцгуртожитку (м.Дружківка) на молодіжному фестивалі Sun Lakes 2018

У розпал літа відпочинок чи не найбажаніше, що є для всіх втомлених спекою. Не виключенням є і молодь соцгуртожитку, яка не тільки мріє відпочити біля водоймища, а й активно, цікаво та з користю провести час серед однолітків та однодумців. 

Завдяки співпраці соцгуртожитку з однією із християнських церков Дружківка один із клієнтів соцгуртожитку  з 3 по 9 липня 2018 року, взяв участь у молодіжному фестивалі Sun Lakes 2018, який проходив на Голубих озерах.

Сподобалося буквально все: і ночівля у наметах, і спортивні змагання, і доброзичливість оточення, яке створювало відповідну атмосферу. Крім того, знайомство з новими людьми та активний відпочинок дають поштовх до нових звершень у повсякденному житті. Церква за власний рахунок забезпечила сироті 4-разове харчування на добу, виділила продуктовий набір та набір гігієнічних та миючих засобів.

По закінченню фестивалю запалили прощальне багаття, де вогонь - символ глибинний і глибокий, яскравий і різноманітний, в прямому сенсі «повний вогню», запалив серце сироти.

Із новими емоціями, натхненний та сповнений неперевершеними враженнями від грандіозного фестивалю на березі кришталево чистого озера повернувся юнак до закладу, який замінює йому домівку