Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Отримай до 20 тисяч гривень на інфо-кампанію з адвокацїі у конкурсі YouthImpact від НМРУ

Національна молодіжна рада України пропонує молодіжним громадським організаціям та групам ініціативної молоді долучитись до всеукраїнської інформаційної кампанії з адвокації у молодіжній сфері. НМРУ надає фінансову підтримку інфо-кампаніям, що стосуються адвокації прав молоді.

Кампанії підтримуються Національною молодіжною радою України у партнерстві з ЮНІСЕФ та за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках проекту “Розвиток сталих моделей молодіжної участі”, що є частиною програми “Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні”.

Які кампанії ми підтримуємо?

Інформаційні кампанії з адвокації прав молоді. Очікується, що апліканти, які отримують фінансову підтримку, проведуть адвокаційні кампанії та напрацюють свої пропозиції до органів влади та осіб, що приймають рішення щодо молодіжної політики. При цьому варто зазначити, що молодіжна політика здійснюється всіма органами влади, діяльність яких стосується молодої людини віком 14-35 років, тобто є між секторальною та стосується освіти, інфраструктури, соціальної політики, економіки та інших сфер.

Апліканти також можуть залучити до реалізації своїх кампаній партнерські громадські організації, інституції, неорганізовану молодь та представників комерційного сектору для налагодження більш ефективної співпраці з усіма зацікавленими сторонами.

Хто може подати заявку для отримання фінансування від НМРУ?

Громадські організації очолювані молодими людьми та ініціативні групи молоді з одного або різних населених пунктів, що об’єднуються для вирішення конкретної проблеми. Вік аплікантів має становити від 14 до 35 років.

Географія реалізації проектів:

Реалізація проектів можлива на чотирьох рівнях:

Муніципальний рівень– кампанії здійснюються на рівні міста, села та ОТГ, та апелюють до місцевої влади та осіб, що приймають рішення щодо молоді у різних сферах, в тому числі адміністрації освітніх закладів.

Регіональний рівень– кампанії починаються на муніципальних рівнях та виходять на регіональний рівень, апелюючи до обласних органів влади. У випадку об’єднання аплікантів з трьох муніципалітетів на спільну тему, кампанії виходять на регіональний рівень.

Національний рівень– кампанії починаються на муніципальних або регіональних рівнях та переходять на національний рівень (5 і більше регіонів), апелюючи до центральних органів влади.

Міжнародний рівень– кампанії починаються на будь-яких рівнях та виходять на рівень країн Європейського Союзу та добрусідів ЄС, апелюючи до міжнародних інституцій.

Розробка кампаній на муніципальному та регіональному рівні має бути ініційована молоддю з Луганської та Донецької областей, або проводитись у співпраці з молодіжними громадськими організаціями цих двох областей. У кампанії на національному рівні також бажано залучати молодіжні громадські організації Донецької та Луганської областей. У разі розробки кампаній на національному чи міжнародному рівнях, Національна молодіжна рада України надає підтримку у комунікації з центральною владою України та своїми міжнародними партнерами.

Максимальний розмір гранту:

Муніципальний рівень – до 5 тисяч гривень;

Регіональний рівень – до 10 тисяч гривень;

Національний рівень – до 15 тисяч гривень;

Міжнародний рівень – до 20 тисяч гривень.

Термін подачі

Кінцевий термін подачі проекту для участі у конкурсі – 15 січня 2019 року. Заявки надсилайте на електронну пошту Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , вказавши в темі “Конкурс НМРУ на проведення адвокаційних кампаній у молодіжній сфері”.

Результати конкурсу:

Результати конкурсу буде оголошено після 15 січня 2019 року. У разі отримання фінансування, проекти мають бути реалізовані у період з 20 січня по 28 лютого 2019 року.

З усіма подробицями та завантажити форму для участі у конкурсі ви можете ознайомитись на сайті NYCUKRAINE.ORG