Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
ОГОЛОШЕННЯ

Спрощено механізм стягнення аліментів

УВАГА! Роз’яснення щодо видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї, які мають статус внутрішньо переміщеної особи

 

 


 

 

ДО УВАГИ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ!

 

Управлінням у справах сім'ї та молоді Донецької облдержадміністрації від Міністерства соціальної політики України в січні 2016 р. отримано 5000 посвідчень для дітей з багатодітних сімей та 5000 посвідчень для батьків з багатодітних сімей.

Для оформлення посвідчень пропонуємо багатодітним сім’ям звертатися до структурних підрозділів у справах сім’ї та молоді виконавчих органів міських рад та райдержадміністрацій свого міста або району.

 


 


Згідно Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст 34 "Повноваження у сфері соціального захисту населення" питання надання допомоги багатодітним сім’ям у будівництві індивідуальних житлових будинків та надання матеріальної допомоги належать до компетенції виконавчих органів міських рад та райдержадміністрацій, а також делегованих їм повноважень.

Також, згідно рішення 29  сесії Донецької обласної ради 5-го скликання від 01.07.2010 р. №5/29-898 "Про надання матеріальної допомоги громадянам", відповідна матеріальна допомога надається депутатами обласної ради громадянам, які постійно проживають на конкретній адміністративно-територіальній одиниці, закріпленій за депутатом згідно протоколу засідання депутатських фракцій обласної ради.

 


 

 

 

До уваги сімей - тимчасових переселенців!В оформленні довідки переселенця для нарахування пенсії відбулись зміни. Про це повідомляє головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області.

Постановою Кабміну № 79, прийнятою 18 березня 2015 року, внесено зміни до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції.


Відтепер до заяв пенсіонерів про призначення або продовження виплати пенсій та соціальних виплат від осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України, додається довідка переселенця з відміткою про реєстрацію місця проживання, проставленою територіальними підрозділами Державної міграційної служби.

У разі, якщо за наслідками перевірки, проведеної підрозділами Державної міграційної служби буде прийнято рішення про невідповідність відомостей про місце проживання, зазначених у довідках, фактичному місцю проживання осіб, виплата пенсій буде припинятись з наступного місяця.


 

 

Програма надання пільгового довготермінового кредиту молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам за рахунок власних коштів Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву