Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Фестиваль вертепів «ВЕРТЕП-ФЕСТ-2019» пройшов у Волноваському районі

14 січня 2019 року до міста Волноваха зі святковим виступом у рамках  ІІІ Всеукраїнського фестивалю вертепів «ВЕРТЕП-ФЕСТ 2019» завітали студенти Української Академії Лідерства з різних регіонів України.

 

Українська академія лідерства вже третій рік поспіль, поширюючи різдвяні традиції на Сході, формує українську ідентичність та об’єднує молодь із різних куточків країни. Мета фестивалю – привернути увагу до нашої культурної спадщини, традицій, по-новому подивитися на нашу історію.

Морозного ранку на залізничному вокзалі делегацію зустрічали учні Волноваської ЗОШ № 2 та представники Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Волноваської райдержадміністрації. Фестиваль вертепів відбувся у двох локаціях – Волноваському БДЮТ та на центральній площі міста. Привітати учасників «Вертеп-Фесту-2019» завітав голова Волноваської райдержадміністрації Дмитро Такаджи, який щиро подякував студентам за яскравий виступ та побажав миру і добра.

Жителі Волноваського району ще раз отримали змогу зануритися у казкову атмосферу новорічних свят.

Дякуємо студентам Української Академії Лідерства за хороші пісні, яскраву виставу та добрі побажаннями на 2019 рік.

Після виступу у м. Волноваха учасники фестивалю вертепів «ВЕРТЕП-ФЕСТ-2019» відправились до м. Маріуполь, де виступили із вертепами та колядками на головній сцені міста.