Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Весняне різнобарв’я. Дні австрійської культури онлайн

Програма об’єднала різні напрямки мистецтва і є такою ж різнобарвною, як і сама весна. Музика, цифрове та кулінарне мистецтво, література, архітектура - протягом п’яти днів фестивалю на вас чекають цікаві сюрпризи.

 

Всі події доступні на FB-сторінках Австрійського культурного форуму у Києві, Австрійського бюро кооперації у Львові.

 

13 квітня

Онлайн-опера “Летючий голандець”

Австрійський Театр-ан-дер-Він здійснив оригінальну постановку відомого шедевра Ріхарда Вагнера. Беріть участь у нашому конкурсі, вигравайте квитки на оперу та познайомтеся із сучасною постановкою класичного сюжету в інтерпретації іменитої міжнародної команди артистів! Деталі конкурсу ми опублікуємо у понеділок.

 

14 квітня 19:30

Найкращі короткометражки від Ars Electronica 2020

Дивіться онлайн найкращі анімаційні стрічки, відеоарт, документальні та ігрові фільми від австрійського фестивалю медіа-мистецтв ARS ELECTRONICA 2020! Перед показом директор ARS ELECTRONICA Юрґен Гаґлер розкаже про фестиваль, а також його головні теми цього року.

??Презентація відбудеться о 19:00, показ анімації - о 19:30.

 

15 квітня 19:00

KulturCafe Special: австрійська любовна лірика

В особливому випуску онлайн-програми KulturCafe актори Театру Лесі Українки у Львові представлять любовну лірику відомих австрійських авторів, а директор Австрійської бібліотеки у Львові Володимир Кам’янець проведе міні-лекцію, присвячену їхній творчості.

 

16 квітня 19:00

KulturCafe Gourmet - LIVE

Австрійська кухня - у KulturCafe Gourmet! Шеф-кухар Емануель Вернбахер приготує фіакергуляш - типову віденську страву з м’яса. Дізнайтеся більше про походження цієї страви, її приготування та правильну подачу до столу та поставте питання Емануелю Вернбахеру у прямому ефірі!

 

17 квітня 12:00

Онлайн-прогулянка Зальцбургом - LIVE

Запрошуємо вас познайомитися із пам’ятками Зальцбурга під час онлайн-екскурсії у прямому ефірі. Нашим гідом буде викладачка зальцбурзької консерваторії Моцартеум, українська піаністка Катерина Дядюра. На класичному австрійському фіакрі Катерина проїдеться центром міста та розкаже про головні пам'ятки та історію Зальцбурга.

 

13-17 квітня

 

онлайн https://fb.me/e/2N42t6f0n