Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Анонси
06.05.2020 Інформація щодо обласного конкурсу «Молода людина року»

Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації повідомляє, що відповідно до наказу управління від 12.06.2019 № 45-о «Про затвердження Положення про проведення обласного конкурсу «Молода людина року» спільно з комунальним позашкільним навчальним закладом «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» року буде проведено обласний конкурс «Молода людина року». Інформація щодо дати та місця проведення конкурсу буде надана додатково.

Далі...
 
06.02.2020 З 1 до 5 квітня відбудеться II Міжнародний семінар «Європейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики: сучасний стан і перспектива розвитку»

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної ГО «Серце до серця» на 2016 – 2021 роки, затвердженого 24.03.2016, з метою ознайомлення з міжнародним досвідом у сферах культури, освіти,  охорони здоров’я, соціальної політики, обговорення перспективи реалізації спільних культурно-освітніх проєктів з 1 до 5 квітня 2020 року відбудеться II Міжнародний семінар «Європейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики: сучасний стан і перспектива розвитку» з відвідуванням Словаччини, Чехії, Австрії та Угорщини (програма додається).

Далі...
 
06.02.2020 Відбудеться засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при облдержадміністрації

Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації повідомляє, що 07.02.2020 року о 14.00 за адресою м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 6, 3-й поверх к. 301 (зала засідань) відбудеться засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при облдержадміністрації.

Далі...
 
13.01.2020 Увага! Розпочато прийом заявок на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

Премія присуджується особам віком до 35 років за досягнення у розбудові України протягом 2019 року. При цьому можуть також враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки.

Далі...
 
13.12.2019 Обласний форум лідерів студентського самоврядування «Веселка»

Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації повідомляє, що 17 – 19 грудня  у  м. Святогірськ на базі відпочинку «Зелений гай»  буде проведено обласний форум лідерів студентського самоврядування «Веселка».

Далі...
 
13.12.2019 У м. Святогірськ відбудеться семінар молодіжних центрів Донеччини #ПроКач_МЦ

16-18 грудня 2019 р. у м. Святогірськ відбудеться семінар молодіжних центрів Донеччини #ПроКач_МЦ.

Захід організовується  управлінням сім`ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації спільно з представниками Асоціації молодіжних центрів Донеччини.

Далі...
 
26.11.2019 У Краматорську відбудеться засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при облдержадміністрації

Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації повідомляє, що 29.11.2019 року о 14.00 за адресою м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 6, 3-й поверх к. 301 (зала засідань) відбудеться засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при облдержадміністрації.

Далі...
 
25.11.2019 У Святогірську пройде базовий тренінг Програми «Молодіжний працівник»

29 листопада - 1 грудня 2019 року у Свтогірську на базі готельно-туристичного комплексу "Зелений гай" пройде базовий тренінг Програми «Молодіжний працівник»

Головною метою тренінгу є формування у учасників основних теоретичних знань та практичних навичків для реалізації регіональної молодіжної політики.

Далі...
 
25.11.2019 У Донецькій області пройде Всеукраїнська акція „16 днів проти насильства”

З  25 листопада до 10 грудня відбуватиметься щорічна Всеукраїнська акція „16 днів проти  насильства”.

Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію “16 днів проти насильства”. Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада до 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні соціальний простір, вільний від насильства.

Далі...
 
05.11.2019 У Святогірську планується проведення навчальної сесії щодо ідентифікації та механізму взаємодії суб’єктів, які проводять заходи у сфері протидії торгівлі людьми

На виконання регіональної комплексної програми «Молодь і сім’я Донеччини. 2016-2020» управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації 12-13 листопада 2019 року у м. Святогірськ планується проведення навчання для фахівців виконавчих органів міських рад та райдержадміністрацій, працівників структурних підрозділів облдержадміністрації, які можуть контактувати з особами, постраждалими від торгівлі людьми, щодо ідентифікації та механізму взаємодії суб’єктів, які проводять заходи у сфері протидії торгівлі людьми.

Далі...
 
05.11.2019 У Дружківці відбудеться обласний фестиваль-конкурс «Таланти багатодітної родини»

25 листопада 2019 року об 11 годині у м. Дружківка, вул. Соборна,6  (ПК «Етюд») відбудеться обласний фестиваль-конкурс «Таланти багатодітної родини».

Учасниками Фестивалю є діти із багатодітних сімей віком від 7 до 16 років. Участь може бути як індивідуальною так і колективною. Метою Фестивалю є відродження та популяризація культурних та моральних цінностей сім’ї, відродження та збереження народних, родинних традицій та історичної спадщини. Організатором Фестивалю є управління  сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації

Далі...
 
05.11.2019 У Краматорську пройде відкритий конкурс краси для дівчат з інвалідністю «Краса без обмежень»

Донецька область в дев’яте приймає учасниць щорічного відкритого конкурсу краси для дівчат з інвалідністю «Краса без обмежень - 2019», який відбудеться у м. Краматорськ з 24 по 30 листопада 2019 року. Урочистий фінал конкури проходитиме 29 листопада 2019 року у м. Слов’янськ у «Монополії Крона»

Далі...
 
05.09.2019 Молодь запрошують взяти участь у семінарі «Школа наметового таборування»

Захід, що відбудеться у період з 18 по 21 вересня, буде спрямований на популяризацію та розповсюдження досвіду використання наметових таборів різного формату для ефективного розвитку молодіжної політики в умовах децентралізації.

 

У першу чергу на захід запрошуються представники ОТГ України, а також ті, хто цікавиться розвитком наметового таборування.

Далі...