Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Маріуполі відбудеться міжнародний круглий стіл «Актуальні питання боротьби з торгівлею людьми в умовах проведення антитерористичної операції (збройного конфлікту)»
14.04.2017

Збройний конфлікт, який зараз відбувається на нашій рідній Землі, дуже гостро торкнувся громад Донецької, Луганської областей та всієї України. За цей час наш навчальний заклад був вимушений змінити місце діяльності та відповідно до наказу МВС України був передислокований до м. Кривий Ріг.

 

Однак, зараз відповідно до вимог ухваленої у листопаді 2016 року «Концепції V реформування освіти в Міністерстві внутрішніх справ України», колективом Донецького юридичного інституту вживаються системні заходи з релокації діяльності навчального закладу у м. Маріуполь Донецької області. Вже сьогодні у місті функціонує «Академія поліції» Донецького юридичного інституту, основна мета якої полягає у належному забезпеченні первинної професійної підготовки осіб, яких вперше прийнято на службу в поліцію. Ураховуючи некомплект підрозділів Національної поліції Донеччини (більше 2000 осіб - приблизно третина від загальної штатної чисельності), підготовка поліцейських для потреб регіону є гострим питанням сьогодення.

Концепція релокації навчального закладу передбачає також проведення Донецьким юридичним інститутом низки важливих науково-практичних заходів, спрямованих на обговорення актуальних питань забезпечення прав і свобод людини, поліпшення службової діяльності правоохоронних органів. У цьому напрямі залучення державних та громадських діячів, вчених та практиків визнається найефективнішим засобом розв’язання існуючих питань життєдіяльності нашого суспільства.

У зв’язку із цим, 18 травня 2017 року (четвер) у м. Маріуполі Донецький юридичний інститут МВС України за підтримки Фонду Ганса Зайделя (Німеччина, Баварія) проводить міжнародний круглий стіл «Актуальні питання боротьби з торгівлею людьми в умовах проведення антитерористичної операції (збройного конфлікту)». Початок роботи круглого столу - о 10.00. Програму проведення круглого столу буде надано додатково.

Метою круглого столу є обговорення актуальних питань протидії з торгівлею людьми, формування рекомендацій для вдоєконалення-фврм і методів попередження, виявлення та припинення цього злочину в умовах проведення антитерористичної операції (збройного конфлікту), підвищення міжвідомчої та міжнародної координації зусиль у профілактиці та розкритті таких злочинів. Слід відмітити, що проекти, які підтримуються Фондом Ганса Зайделя спрямовані на розв’язання найрізноманітніших актуальних питань не тільки правоохоронної діяльності, забезпечення прав людини, але й розвитку територіальних громад, органів місцевого самоврядування. У зв’язку із цим, запланований круглий стіл має суттєве значення для Донецької області з урахуванням перспектив подальшого розвитку міжнародних відносин регіону. У роботі міжнародного круглого столу передбачено участь народних депутатів України, фахівців Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Міністерства юстиції України, голови Маріупольської міської ради, Координатора проектів ОБСЄ в Україні, міжнародних та всеукраїнських правозахисних організацій.

Додатки:

1. Інформаційний лист про проведення міжнародного круглого столу на 1 арк. у 1 прим (заявка)

2. Інформація про співпрацю Донецького юридичного інституту з Фондом Ганса Зайделя столу на 1 арк. у 1 прим.