Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
З 21 по 26 серпня 2017 року відбудеться Міжнародна акція "Форум української молоді діаспори "Дніпро 2017"
10.07.2017

З 21 по 26 серпня 2017 року відбудеться Міжнародна акція, спрямована на формування патріотичної свідомості молоді, "Форум української молоді діаспори "Дніпро 2017", організаторами якої є Міністерство молоді та спорту спільно з Дніпропетровською обласною державною адміністрацією, Дніпропетровською обласною радою, Дніпровською міською радою та Світовим Конгресом Українських Молодіжних Організацій.

Основними завданнями заходу є об'єднання керівників українських молодіжних громадських організацій діаспори та їх згуртування навколо ідеї консолідації світового українства заради підтримки та допомоги Україні, а також розбудови міжнародних діаспорних структур, зміцнення та налагодження міжнародних зв'язків із молоддю, громадськими та культурними діячами України.

22 серпня відбудеться офіційне відкриття форуму, участь в якому візьмуть молодіжні лідери та активна молодь діаспори й України, представники Світового та Європейського Конгресу Українців, керівники діаспорних організацій та об'єднань, керівництво держави, дипломатичний корпус, духовенство, євродепутати, представники державних інституцій, політичні, громадські та культурні діячі з України.

23 серпня заплановано роботу за тематичними секціями, панельні дискусії.

24 - 26 серпня триватиме неофіційна пізнавально-навчальна частина програми, яка складатиметься з відповідних тренінгів, семінарів, зустрічей та майстер-класів. Просимо вас розповсюдити інформацію про можливість участі в зазначеному заході серед молоді вашого регіону. Для участі необхідно до 01 серпня 2017 року заповнити реєстраційну форму за посиланням: http://fumd.skumo.org. Додатково інформуємо, що витрати на проживання та харчування учасників покриваються за рахунок організаторів заходу.