Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Коли творчість у душах цвіте!

Коли весною розквітають квіти та дерева, професійно-технічні навчальні заклади збирають стиглі плоди творчості учнів та інженерно-педагогічних працівників.

15 березня 2017 року у МПК «Будівельник» пройшло відразу дві важливі для повноцінного становлення особистостей учнів події – ІІ етап виставки-конкурсу науково-технічної юнацької творчості Донеччини «Техно-Україна. Techno-UA», а також ІІ етап обласного огляду-конкурсу з декоративно-прикладної та фототворчості професійно-технічних навчальних закладів у 2016-2017 навчальному році.

Цьогорічна виставка вкотре довела, що творчий потенціал наших учнів та працівників невичерпний! ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» загалом підготував понад 80 оригінальних, новаторських експонатів, які гідно оцінили члени компетентного журі та гості свята творчості.

Серед найбільш цікавих технічних розробок були представлені діючі моделі такі, як деревокол, трубогиб, переносний настільний ковальський горн, сонячний колектор, макет плоскошліфувального верстата, та інші. Усі ці винаходи сміливо можна використовувати як у промислових підприємствах, так і в приватному господарстві.  Як завжди, своїми науково-технічним доробком порадував викладач спецдисциплін з професії «Електрогазозварник», раціоналізатор Залепа М.А., який продемонстрував у дії пристрій для зварювання мідних жил малого діаметру. Також велику зацікавленість присутніх викликали токарні роботи «Купол», «Дзвіниця» та «Куб в кубі і ще раз в кубі», виготовлені в мініатюрі майстрами в/н у співавторстві з учнями груп СШП-14 та СШП-16.

Не менш приємно здивували і експонати, представлені у категорії декоративно-прикладна та фототворчість. Цікаві та різноманітні витвори були виготовлені з безлічі різних матеріалів. Привертали увагу всіх присутніх український тин, прикрашений дерев’яними глечиками, вишиті бісером та нитками, а також створені за технікою декупаж, картини, роботи з солоного тіста, з металу та проволоки. А експозиція «Свінліса у дивовижній країні» довела, що кожній, здавалося б зіпсованій, речі можна дати «друге життя». Також гідно були оцінені фотороботи, авторами яких були як учні Центру (Павенко Дмитро, Солошенко Юлія та Німенко Євгеній), так і педагогічні працівники.

Однак з впевненістю можна стверджувати, що найбільшою родзинкою серед усіх представлених експонатів стало декоративне пасхальне яйце, яке гармонійно поєднало у собі і технічну, і декоративну творчість! Виготовлене з металу та прикрашене символами сили, молодості, здоров’я та добра, воно стало ніби символом поєднання техніки та мистецтва.

Завершенням довгого та насиченого дня стало оголошення членами журі підсумків виставки, за результатами якої наш навчальний заклад посів

І місце – у виставці-конкурсі «Техно-Україна. Techno-UA»;

І місце – у номінації «Фототворчість».

І місце - у номінації «Декоративно-прикладна творчість».

Адміністрація навчального закладу щиро дякує усім учням та інженерно-педагогічним працівникам за активну участь та неоцінний внесок у організацію та проведення даного заходу!