Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Святогірську пройшов тренінг з питань громадської безпеки та співпраці поліції з громадою у протидії ґендерно зумовленому насильству

З 27 – 31 березня 2017 року у м. Святогірськ пройшов  тренінг з питань громадської безпеки та співпраці поліції з громадою у протидії ґендерно зумовленому насильству для офіцерів патрульної поліції, дільничних офіцерів та офіцерів ювенальної превенції Національної поліції у Донецькій області. Проект втілюється за підтримки ПРООН та ООН Жінки.

 

 

Мета проведення навчання – розвиток вмінь та навичок учасників, необхідних для успішного проведення навчальних заходів з питань організації безпеки та співпраці поліції з громадою у протидії ґендерно зумовленому насильству для офіцерів патрульної поліції, дільничних офіцерів та офіцерів ювенальної превенції Національної поліції Донецької та Луганської областей. Перед учасниками тренінгу виступила начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Золкіна Лілія Іванівна щодо основних ґендерних концепцій, понять ґендерно зумовлене насильство, яке включає домашнє насильств, комплексний ґендерний підхід. Були обговорені   методичні рекомендації щодо  організації міжвідомчої взаємодії суб’єктів надання послуг постраждалим внаслідок насильства.