Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Група самодопомоги «Соцгурт» взяла участь у тренінгу з написання проекту

6 лютого поточного року представники групи самодопомоги «Соцгурт» взяли участь в анонсованому раніше навчанні зі створення проектів. Крім Соцгурту на тренінгу були присутніми представники груп самодопомоги Дружківської громади. Групи протягом тренінгу супроводжував досвідчений тренер та навчав тонкощам проектної роботи, в якій сам працює понад 27 років. Практичним завданням стало визначення цільової аудиторії для проекту, визначення проблеми, яку необхідно подолати, та шляхи її вирішення.

 

У навчанні взяв участь і один із клієнтів Соцгуртожитку – учасник групи самодопомоги. «Я почув багато нових для себе слів: «бенефіціари», «ґендер», «ґендерний профіль громади» тощо. А ще такі тренінги будуть? Я хотів би брати і в подальшому у них участь» - сказав він наприкінці зустрічі під час підсумків проведеної групами роботи.

 

Тренінг відбувся в рамках проекту «Просування прав людини та ґендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей», який впроваджує Український Жіночий Фонд/Ukrainian Women's Fund у рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки / UN Women Ukraine), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

 

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.