Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Документи необхідні для нагородження Почесною грамотою, Громотою, Подякою управління, відзнаками ОДА

Документи щодо нагородження Почесною грамотою, Грамотою чи  Подякою управління у справах сім’ї та молоді Донецької облдержадміністрації мають бути подані до управління не пізніше, ніж за 30 календарних днів до державного, професійного свята, ювілею та тощо.

Для розгляду питання щодо відзначення Почесною грамотою, Грамотою, Подякою необхідно подати до управління у справах сім’ї та молоді Донецької облдержадміністрації такі документи:

1. Лист-подання на ім’я начальника управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації від керівника установи (підприємства, організації), яка подає кандидатуру особи для відзначення, в якому необхідно вказати прізвище, ім’я, по батькові, місце роботи і посаду особи, яка подається для відзначення та вказати за що вона подається для відзначення.

2. Інформація про виробничі, наукові та інші досягнення осіб, які представляються до нагородження (для трудових колективів - інформація про роботу колективу з зазначенням конкретних заслуг).

Для нагородження відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства соціальної політики України (Грамота, Подяка) подається:

1. Подання із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові особи, посада, подія з нагоди якої пропонується, заслуги (досягнення) працівника, що стали підставою для порушення клопотання про відзначення.

2. Біографічна довідка за формою, наведеною у додатку 1 (До Порядку ведення та зберігання особових справ державних службовців, затвердженого наказом Національного агентства України з питань державної служби від 22 березня 2016 року № 64, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 квітня 2016 року за № 567/28697).

Положення про порядок представлення до нагородження відзнаками Донецької облдержадміністрації

Розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 11.02.2016 №87 "Про Комісію з питань нагородження державними нагородами України, Почесною грамотою Кабінету Міністрів України та заохочувальними відзнаками Прем’єр-міністра України при облдержадміністрації»