Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу «Донецький обласний центр соціально – психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями»

Найменування та місцезнаходження комунального закладу: комунальний заклад «Донецький обласний центр соціально – психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями»: 84116, Донецька обл.,                        м. Слов’янськ, вул. Вільна, 7А.

 

Напрямки діяльності: коди КВЕД 86.90 «Інша діяльність у сфері охорони здоров’я».

 

Комунальний заклад «Донецький обласний центр соціально – психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями» – заклад  денного перебування дітей та молоді з функціональними обмеженнями віком  від 7 до 35 років, заснований на спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що  знаходиться  в  управлінні  Донецької  обласної  ради,  відповідно  до  рішення обласної ради від 31.05.2007 № 5/10-225.

Основною  метою  Центру  є  відновлення  та  підтримка  фізичного  та психічного  стану,  адаптація  та  інтеграція  у  суспільство  дітей  та  молоді  з функціональними обмеженнями.

Основними  завданнями  Центру  є  надання  психологічних,  соціально- педагогічних,  соціально-медичних,  юридичних та  інформаційних  послуг дітям та молоді з функціональними обмеженнями і членам їх сімей.

 

Строки і місце приймання заяв на участь у конкурсі, номер телефону для довідок та адреса електронної пошти: заяви приймаються до 20.04.2017 року включно, за адресою: м. Краматорськ, б-р Машинобудівників, 37, каб. 203,                            тел. (0626) 42-19-29, e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

 

Для участі у конкурсі претендент особисто подає та/або надсилає поштою за адресою: м. Краматорськ, бул. Машинобудівників, 37, каб. 203 наступні документи:

заяву на ім’я голови конкурсної Комісії, що має містити відомості про претендента (ПІБ претендента – повністю, адреса для листування, контактний номер телефону);

належним чином завірені копію документа, що посвідчує особу, копію трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи, копію документа про вищу освіту;

копію медичної довідки про стан здоров’я за формою, затвердженою Міністерством охорони здоров’я України, щодо перебування особи на обліку в психоневрологічних або наркологічних закладах охорони здоров’я;

довідка про відсутність або наявність судимості;

біографічна довідка (резюме);

конкурсну пропозицію (учасники конкурсного відбору подають проекти програми розвитку комунального закладу на п’ять років. Комісія заслуховує на своєму засіданні конкурсну пропозицію учасника конкурсу);

матеріали, що підтверджують досвід успішної господарської діяльності;

згоду на обробку персональних даних;

рекомендації та інші документи.

 

Достовірність поданих документів забезпечують претенденти.

 

У разі неподання разом із заявою довідки про відсутність або наявність судимості, претендент зобов’язаний надати її Комісії до заслуховування конкурсних пропозицій.

 

Інформація, що стосується матеріально-технічної бази комунального закладу (відомості про основні засоби, запаси, баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів) додається.

 

Інформація про місце та дату проведення конкурсу буде повідомлено додатково.

 

Результати будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Донецької обласної державної адміністрації.

 

Вимоги до претендентів:

 

- громадянство України;

- повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління;

- стаж роботи за фахом на посаді фахівця із соціальної роботи, педагога соціального, психолога або педагога: для магістра – не менше 2 років, спеціаліста – не менше 3 років;

- вільне володіння державною мовою, достатній рівень знань законодавства (Конституція України,  антикорупційне законодавство, закони

України та нормативно-правові акти,  що регулюють питання розвитку

системи  центрів  соціально-психологічної  реабілітації  дітей  та

молоді з функціональними обмеженнями, здійснення центрами роботи з

дітьми та молоддю  з  функціональними  обмеженнями  і  членами  їх

сімей;  соціального  захисту  дітей  та  молоді з числа інвалідів;

практику застосування законодавства  України  під  час  проведення

роботи   із   зазначеними   групами  клієнтів);

- високі моральні, ділові, професійні якості та організаторські здібності;

- здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні обов’язки;

- відсутність судимості за вчинення злочину та адміністративного стягнення за корупційні правопорушення;

- відсутність конфлікту інтересів у випадку заняття посади директора.

 

Усі додаткові матеріали (заява та звіти) за посиланням