Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Краматорську організували інформаційний майдан «Здоров’я – не розкіш, а спосіб жити гідно»

Напередодні Всесвітнього дня здоров’я, співробітники читального залу центральної міської публічної бібліотеки організували інформаційний майдан «Здоров’я – не розкіш, а спосіб жити гідно» для учнів 1 курсу КПТКЛ № 42.

Розкриваючи перед слухачами зміст, затверджених ВООЗ основних принципів здорового способу життя, бібліотекар юнацького відділу постаралася запропонувати присутнім прості і зрозумілі правила, які допомагають встати на шлях ЗСЖ. У неформальній розмові підлітки згадали про шкідливі звички, що заважають вести здоровий спосіб життя, відповіли на питання слайд-вікторини, що стосуються підтримки здоров’я протягом життя людини.

Оскільки однією з важливих складових ЗСЖ, безсумнівно, є психічне здоров’я особистості, в якості практичного заняття присутнім було запропоновано вправу за програмою HEART «Секторна діаграма почуттів», що сприяє навчанню через творче сприйняття самоаналізу і самоконтролю. Крім того, підліткам було запропоновано пройти тест «Оцінка способу життя і здоров’я», що вони із задоволенням і інтересом і зробили. Тестування показало, що юне покоління замислюється про своє майбутнє, але окремим його представникам  ще є що змінити в своєму способі життя.