Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Лимані відбулось офіційне відкриття вільного простору для розвитку молоді “Альтанка”

31 березня відбулось офіційне відкриття вільного простору для розвитку молоді “Альтанка”. Проект був заснований за прототипом вже існуючих платформ “Вільна хата” у місті Краматорськ та “Теплиця” міста Слов’янськ.

На прохання молоді міська рада допомогла прагненню ініціативних підлітків: виділила комунальне приміщення та допомогла “Альтанці” закріпитися у статусі юридичної особи. До свята відкриття організували роботу батута для малечі.

“Не кожен спроможний вийти зі своєї “зони комфорту”. Ми сидимо у своїх ракушках, спілкуємось через соціальні мережі. А цей простір, ця платформа, дає реальний шанс розвитку молоді” - звертаючись до присутніх зазначив міський голова Цимідан П.Ф., - “Ви наші ініціативні молоді люди, маєте показати приклад іншим та скерувати їх у правильне русло. А Ольга — справжній лідер, який демонструє найголовніше — якщо чогось дуже хотіти, то це можна зробити! Від імені громади Лиманщини бажаю нашій молоді успіху, здійснення мрій та втілення усіх задумів!”.

Протягом дня для відвідувачів та гостей “Альтанки” проходили майстер-класи, присутніх пригощали солодощами та кавою, лунала жива музика, працювали батут та фотозона.