Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Мінімальні стандарти захисту дитини при гуманітарних діях

Навчання, підвищення кваліфікації освітнього рівня – запорука ефективної професійної діяльності. Істотна зміна умов життя, зміна нормативно-правової бази, сучасний ритм суспільства диктує нагальну необхідність навчатись. Постійного навчання і підвищення кваліфікації потребують навіть досвідчені фахівці. 

Таку можливість працівники комунального заклад «Донецький обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» реалізували за допомогою Чеської гуманітарної організації «Людина в біді», взявши участь у дводенному семінарі, який відбувся  29-30 березня 2017 року у місті Святогірськ.

Захист дитини – головне, до чого фахівці різних закладів, які були присутні на тренінгу, повинні спрямовувати свої зусилля. Інтереси дитини мають бути захищені за любих обставин і умов, які склались у сучасній Україні і мінімальні стандарти захисту дитини спрямовані саме на це. Не зважаючи на велике навчальне навантаження і складність теми тренінгу, завдяки професіональній організації навчального процесу, у ході якого учасників не тільки навчали, а й проводили різноманітні ігри – «енеджайзери», навчання сприймалось легко і невимушено. Результатом навчання стали отримані сертифікати, корисні знайомства і спілкування серед однодумців-професіоналів.