Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
"День довкілля" у Костянтинівці

У 1998 році на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього середовища та ядерної безпеки України і громадських природоохоронних організацій, з метою розвитку діяльності, започаткованої всеукраїнською акцією «Дерево-Життя» та іншими «громадськими ініціативами» в українському календарі з’явилось самостійне свято «День довкілля».

 

Для відділу культури, молоді, спорту і туризму Костянтинівської райдержадміністрації разом з Районним будинком культури «Ювілейний» стало вже доброї традицією на передодні  Дня довкілля проводити так звані «суботники». Так, 06 квітня 2017 року працівники закладів зібрались на прибирання навколишньої території  РБК. Результатом плідної праці став благоустрій майданчиків біля клубу та алей, а також були висаджені квіти та дерева.

Також, з метою  поліпшення стану довкілля, озеленення, поширення екологічних знань, поліпшення естетичного та санітарного стану прилеглих  територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення в закладах культури Костянтинівського району протягом березня-травня  проводиться двомісячник з благоустрою.