Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбулось засідання обласної міжвідомчої комісії з підготовки та проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року

31 березня 2017 року в м. Краматорськ відбулось засідання обласної міжвідомчої комісії з підготовки та проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року під головуванням заступника голови Донецької обласної державної адміністрації Ігоря Сергійовича Стокоза.  

 

На засіданні були розглянуті наступні  питання:

1.  Проблемні питання оздоровлення та відпочинку дітей області та шляхи їх вирішення.

2.  Захист проектів щодо забезпечення літнього оздоровлення дітей,  які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, збереження та розвитку   дитячих оздоровчих установ, які підпорядковані профспілкових організацій області.

По першому питанню були заслухані начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Золкіна Л.І. та члени обласної міжвідомчої комісії з підготовки та проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року. Були озвучені проблемні питання в організації та проведенні оздоровчої кампанії 2016 року та  обговорені шляхи їх вирішення у 2017 році. Членами комісії був підтриманий проект рішення з доповненнями.

Представлені дитячими закладами Проекти щодо забезпечення літнього оздоровлення дітей,  які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, висвітлювали відмінні пріоритетні напрямки кожного закладу. Всі учасники своїми виступами засвідчили, що часткова фінансова підтримка для оздоровлення дітей  з обласного бюджету допоможе перенаправити  кошти на  реконструкцію, модернізацію приміщень, придбання меблів, обладнання, що значно підвищить комфорт, безпеку перебування та якість надаваємих оздоровчих та відпочинкових послуг.

За результатами розгляду проектів буде прийнято рішення: про надання пропозицій  щодо внесення до розпорядження голови облдержадміністрації  «Про оздоровлення та відпочинок дітей Донецької області на 2017 рік» в обсяг видатків  обласного бюджету часткове фінансування дитячих закладів, які знаходяться в управлінні профспілкових організацій на забезпечення літнього оздоровлення дітей,  які потребують особливої соціальної уваги та підтримки  а саме:

- дитячого закладу оздоровлення та відпочинку санаторного типу "Сонячний" Донецької обласної ради професійних спілок;

- дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Яструбок» ЦК профсоюза працівників вугільної промисловості;

- дитячого заклад оздоровлення та відпочинку "Ластівка" відокремленого структурного підрозділу профспілки працівників освіти і науки України;

- дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Дружба» Великоновоселківського райкому профспілки працівників агропромислового комплексу;

- дитячого закладу оздоровлення та відпочинку ім.К.Бабіна Волноваського райкома профспілки працівників агропромислового комплексу.