Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
В Краматорську урочисто відкрили молодіжний центр

У святковій атмосфері 5 квітня 2017 року пройшло відкриття Молодіжного центру в Краматорську на базі гуртожитку КВПТУ №42. Молодіжний центр був створений завдяки громадській організації «Маріупольської союз молоді» в партнерстві з представництвом Данської ради у справах біженців в Україні завдяки фінансуванню уряду США. 

Відкриття центру в Краматорську стало важливим етапом проекту «Соціально-правовий захист, життєзабезпечення і життєва підтримка постраждалих від конфлікту груп населення південного сходу України».

У заході взяли участь почесні гості з Данії та США, представники влади (заступник губернатора Донецької області Ігор Стокоз, директор департаменту освіти і науки ДонОДА Надія Оксенчук, заступник міського голови Краматорська Наталія Чукова і ін.), директор училища Олександр Бондаренко та інші.

Молодіжний центр - це вільний простір для організації дозвілля підлітків і молоді, в тому числі навчаються в ПТУ і проживають в гуртожитках. Молодь зможе на безкоштовній основі цікаво проводити час, брати участь в тренінгах і семінарах, отримувати психологічну підтримку та спілкуватися один з одним.

У Молодіжному центрі красиво і світло. У ньому обладнані зони для занять і відпочинку. Тут дійсно кожен зможе знайти собі заняття до душі.