Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
В м. Сіверськ Відкритий дитячо-юнацький турнір «Здорова нація» зі змішаних єдиноборств, присвячений до Всесвітнього Дня здоров’я

В Бахмутському  районі в м.Сіверськ в спортивно-оздоровчому комплексі «ДОЛОМІТЧИК»  08  квітня 2017 року вперше пройшов Відкритий  дитячо-юнацький  турнір «Здорова нація» зі змішаних єдиноборств,  присвячений Всесвітньому Дню здоров’я. Відкритий турнір відбувся за ініціативою та підтримки голови Артемівської райдержадміністрації  Володимира Михайловича Бохонова та керівника Донецького відокремленого підрозділу «Федерації змішаних  єдиноборств ММА України» Максима Вікторовича Тендітного. В турнірі взяли  участь 94  спортсмена з 4 міст Донецької  області: «Файтер» м.Краматорськ, «Фенікс» м.Лиман, «Чемпіон» м.Бахмут, «Гладіатор» м.Дружківка та команда СОК «Доломітчик» Бахмутського  району. Усі учасники турніру отримали грамоти від голови Артемівської райдержадміністрації та керівника Донецького відокремленого підрозділу «Федерації змішаних єдиноборств ММА України», а переможці та призери турніру нагороджені грамотами та медалями.

Відкритий турнір зі змішаних єдиноборств (WMМAА) проводився з метою розвитку та популяризації в Бахмутському районі, як одного з літніх олімпійських видів спорту. Був налагоджений та встановлений спортивний зв’язок між осередками та клубами Донецької області, а спортсмени отримали можливість обмінюватись своїм досвідом.