Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
«Цінність життя в молодіжному середовищі»

У відповідності до Положення про спеціалізоване формування «Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи» 14.04.2017 року здійснено виїзди обласного мобільного консультаційного пункту до Слов'янського багатопрофільного регіонального центру професійної освіти ім. П.Ф. Кривоноса.

Проведено 3 лекції:

1 група – 18 дітей (гр. П-15-01), тривалість – 1 акад. година.

2 група – 22 дітей (гр. Ж-16-10), тривалість – 1 акад. година.

3 група – 29 дітей (гр. П-16-04), тривалість – 1 акад. година.

Тема лекції: «Цінність життя в молодіжному середовищі».

Мета заходу: формування позитивного іміджу здорової людини, профілактика негативних явищ та попередження насильства, ознайомлення з різними видами насильства, у тому числі і через медіа простір (групи «Сині кити») та виявлення підлітків, які перебувають у несприятливих умовах, формування навичок активного пізнання медіа та їх критичного осмислення молодими людьми.

Зміст лекції спрямований на формування  в учнів усвідомленого сприйняття фактів насильства щодо себе та інших, навчання учасників говорити про насильство, формування  в учнів усвідомленого сприйняття і правильного використання можливостей медіа в повсякденному житті та у роботі молодих людей, які вступають у доросле життя і яким завтра доведеться приймати важливі рішення. Формування критичного сприйняття медіаконтенту (фейки та пропаганда). Представлення мультимедійного онлайн-посібника для підлітків «МедіаДрайвер»

Наприкінці заняття дітям було повідомлено адреси і номери контактних телефонів, за якими слід звертатись по допомогу.