Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
«Лідер року 2017» у новому форматі у Добропіллі

20 квітня місті Добропіллі в актовій залі ЦДЮТ зібралися кращі з найкращих, креативні з найкреативніших, талановиті з найталановитіших, харизматичні, драйвові лідери міських шкіл Добропільщини на фінальний тур міського конкурсу-випробування «Лідер року 2017»:

Брагінець Карина, НВК ЗОШ № 3;

Дудушко Наталя, НВК СШ № 4;

Діденко Роман, НВК-ліцей;

Махніборода Оксана, ЗОШ № 9;

Штагер Вікторія, ЗОШ № 10;

Власенко Марія, ЗОШ № 14;

Тарасова Дар`я, ЗОШ № 17;

Мотрич Анна, ЗОШ № 18;

Токарєв Георгій, ЗОШ № 19;

Прудник Дмитро, ЗОШ-інтернат.

В цьому році конкурс проходив зовсім в новому форматі. Лідери повинні були продемонструвати комунікативні здібності, красномовство, залізну логіку, інтелект та аргументовано довести свої точки зору з проблемних питань, поринувши у техніку дебатних перегонів. Одним словом, в цьому році лідери відчули себе справжніми спікерами та опонентами, які змагалися в дебатах. В першому конкурсі–випробуванні «Передвиборчий дискус», лідери виступали зі своїми промовами, в яких намагалися аргументовано переконати опонентів та присутніх у залі в тому, що лідером ДМДЮО «Мрія» повинні бути саме вони. Всім присутнім дуже сподобалися яскраві, аргументовані, переконливі виступи і вразило уміння володіти аудиторією, гідно парирувати контрудари опонентів. В другому конкурсному випробуванні «Тріада буття: дійсність та майбутнє», лідери розмірковували над філософськими питаннями, а саме: людина-людство-людяність, ціна-цінності-цінується, Україна-українці-українське, патріотизм-патріотичне-партія та інші. Всі присутні спостерігали за  цікавими й насиченими виступами, оригінальними думками й вмілими відповідями. А я (впевнена, що інші педагоги-організатори мене підтримають) насолоджувалася відповідями й ловила себе на думці: «які ж все ж таки у нас розумні, талановиті діти!» Деякі думки мене вразили й змусили зробити переоцінку цінностей. І останній конкурс «Дебатне коло: «За» та «Проти», остаточно переконав усіх присутніх, що ми маємо гідну зміну, що наші лідери зможуть повести за собою й змінити не тільки свої організації, а і країну в цілому. Активісти розподілилися на пари й по черзі аргументовано доводили свої думки з дуже неоднозначного й такого актуального проблемного питання, як «Технічний прогрес змінив якість нашого життя до гіршого». І саме в цьому конкурсі діти показали увесь свій потенціал, вразили інтелектом і логікою, вмінням вести справжню дискусію, парирувати контрудари опонентів, знаходити оригінальні ідеї та рішення. І хоча для усіх це випробування було дебютним, лідери продемонстрували дуже гарну підготовку і вразили усіх своїми переконливими аргументами та фактами.

Переможців визначало компітентне журі у складі: С. К. Баранець, начальник відділу у справах сім’ї та молоді  Добропільської міської ради; Е.О. Плужникова, головний спеціаліст відділу освіти Добропільської міської ради; Сергій Калінін, координатор Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» у м. Добропілля; Реваз Татаішвілі, тренер німецької організації «MID OST» та української організації «Інша освіти»; Н. В Ліннік, заступник директора з виховної роботи НВК ЗОШ І-ІІІ ст..гімназії; Марк Афонічев, екс-голова міської Ради старшокласників (2014-2016 р.), лідер дитячої організації «Сузір’я», ЗОШ № 15.  Як підсумок, всі лідери-фіналісти міського конкурсного випробування довели, що гідні бути десяткою найсильніших та увійти до нового складу міської Ради старшокласників ДМДЮО «Мрія».  А очолять цю раду лідери-переможці, що посіли І-і місця: Махниборода Оксана, лідер ДЮО «Ювента», ЗОШ № 9 – стала головою міської Ради старшокласників, а Токарєв Георгій, лідер ДЮО «Джерело», ЗОШ № 19 – заступником голови міської Ради старшокласників.

Переможці дебатних випробувань, а саме: Дмитро Прудник, лідер д/о «Маяк», ЗОШ-інтернату та Наталка Дудушко, лідер д/о «Республіка радощів», НВК СШ № 4- ДНЗ – представлять, команду школярів Добропілля в рамках Всеукраїнського національного турніру з дебатів, що проходитеме у Києві, 29 та 30 квітня.

За традицією, в рамках цього заходу, відбувається урочисте вшанування лідерів-випускників, тих, хто вніс вагомий внесок у розвиток учнівського самоврядування на рівні школи, міста, області та навіть України. Дитяча та доросла палати ДМДЮО «Мрія» попрощалися із найуспішнішим лідером останніх років, який достойно представляв честь нашої організації в обласних та всеукраїнських заходах, Марком Афонічевим (ЗОШ № 15), а також із Вікторією Звєрєвою (НВК ЗОШ № 3-ДНЗ), Тупіленко Олександрою (ЗОШ № 16), Галкіною Юлією (ЗОШ № 13), Дмитром Швачком (ЗОШ № 6). Сюрпризом для випускників була участь у лідерському музичному флеш-мобі, який підготували активісти дитячих організацій «Республіка радлшів» (НВК СШ № 4-ДНЗ) та «Джерело» (ЗОШ № 19) в рамках міського соціального проекту «Розвивайся рухаючись».

Усі конкурсанти отримали нагороди та подарунки завдяки підтримки начальника відділу у справах сім`ї та молоді Добропільської міської ради, Світлани Констянтинівни Баранець та координатора кампанії «Активна громада» у місті Добропілля, Сергія Калініна.