Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбулося засідання регіональної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку попередження насильства в сім'ї і протидії торгівлі людьми

25 квітня 2017 року  відбулося засідання регіональної  ради    з питань сім'ї, гендерної  рівності, демографічного розвитку  попередження насильства в сім'ї   і протидії торгівлі  людьми. У засіданні  взяли  участь  члени ради, представники   управлінь та департаментів облдержадміністрації, представники  територіальних органів виконавчої влади,   громадські організацій.

На засіданні ради розглянуто проблемні питання реалізації державної політики з попередження насильства в сім’ї  питання:

1. Про реалізацію Закону України  «Про попередження насильства в сім'ї».

2. Про реалізацію проекту Фонду народонаселення ООН в Україні «Посилення реагування на потреби найуразливіших категорій жінок та дівчат, які постраждали від збройного конфлікту на сході України, шляхом міжсекторального забезпечення захисту та доступу до отримання допомоги» в Донецькій області.

Доповідачами за темами були заступник начальника – начальник відділу дільничних офіцерів поліції Управління превентивної діяльності Головного управління національної поліції в Донецькій області Даниленко Сергій Юрійович, начальник відділу сім’ї, молоді та гендерної рівності управління  у справах  сім'ї  і молоді  облдержадміністрації Костенко Наталії Іванівні, старший координатор з питань гуманітарного реагування, ФН ООН в Україні, Національний координатор сабкластеру з питань гендерно - обумовленого насильства Кочемировська Олена, заступник директора Донецького  обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дзюмак Володимир Петрович. За результатами доповідей та обговорень було укладено протоколи засідання із рекомендаціями структурним підрозділам облдержадміністрації, міським головам, головам райдержадміністрацій, керівникам об’єднаних територіальних громад, обласному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Головному Управлінню Національної поліції України в Донецькій області. Було затверджено порядок  перенаправлення постраждалих від насильства за ознакою статі.