Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Представники Донецької області прийняли активну участь у засіданні Робочої групи з формування пропозицій щодо розвитку молодіжної сфери, національно-патріотичного виховання

24 квітня 2017 року спеціалісти Донецького обласного дитячо-молодіжного центру прийняли активну участь в засіданні Робочої групи з формування пропозицій щодо розвитку молодіжної сфери, національно-патріотичного виховання на території Донецької та Луганської областей під головуванням заступники Міністра Олександра Яреми.

Метою діяльності Робочої групи є об’єднання зусиль влади і громадськості щодо формування платформи для міжрегіональної співпраці та підтримки молодіжних ініціатив у зазначених регіонах.

 

До її складу входять народні депутати України, представник Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні, координатора проектів ОБСЄ, представники всеукраїнських молодіжних організацій – всеукраїнського волонтерського проекту "Тут і зараз", "Національна Організація Скаутів України", "Спілка української молоді в Україні", "Соціальний вектор", Донецького та Луганського обласних молодіжних центрів тощо.

 

Під час зустрічі заступник Міністра Олександр Ярема презентував спільний план заходів органів влади та інститутів громадянського суспільства, які проводитимуться у 2017 році на території Донецької та Луганської областей, а також заходів у інших областях України, до яких може долучатися молодь із зазначених регіонів.

 

Представники Луганської ОДА та обласного молодіжного центру розповіли про практичні аспекти реалізації проектів та ініціатив для молоді на території області.

 

Окрім цього, були обговорені питання щодо проведення Всеукраїнського молодіжного форуму "Схід – Захід: міжрегіональне партнерство", реалізації Всеукраїнського волонтерського проекту "Тут і зараз".

 

Також представники Молодіжної контактної групи Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні поінформували про свій проект та напрями діяльності.