Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Є результат співпраці соцгуртожитку для дітей-сиріт (м.Дружківка) і Данської ради з питань біженців!

Життя – яскрава стрічка, де сумні і радісні події переплітаються і йдуть поряд, наповнюючи  його сенсом. Так і сьогодні, 26.04.2017 р., у соцгуртожитку для дітей-сиріт збіглись дві події – радісна і сумна: довгоочікуване відкриття кімнати психологічного розвантаження і 31-а річниця Чорнобильської катастрофи.

 

Немає ніякого секрету, що діти-сироти найбільш уразлива категорія людей, які потребують не тільки матеріальної і фінансової допомоги, вирішення соціальних, правових питань, а ще й психологічної підтримки, розвитку навичок саморегуляції, скиданню негативних емоцій. Завдяки активній участі Данської ради з питань біженців, які не тільки надихнули спеціалістів соцгуртожитку на створення кімнати психологічного розвантаження, а й привнесли левову частку устаткування, сьогодні така кімната відкрилась у комунальному закладі «Донецький обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».

Використовуючи устаткування, а це і ноутбук, і проектор, крісла-мішки, банер, лава-лампа, проектор зоряного неба, надане Данською радою, у річницю Чорнобильської трагедії для мешканців соцгуртожитку проведено захід з показом відеоматеріалів, присвячених цій трагічній даті, протягом якого учасники дізнались про основні події аварії та її наслідки, про сьогоднішній день Чорнобильської АЕС, вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів хвилиною мовчання.

Застосування сучасних технічних засобів, створена зона комфорту зробили заходи соцгуртожитку більш яскравими, змістовними, динамічними;  розширюють ерудицію та обізнаність клієнтів з різних питань життя держави.