Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Підсумки обласного огляд-конкурсу серед учнів та інженерно-педагогічних працівників ПТНЗ Донецької області

24 квітня 2017 року учні та інженерно-педагогічні працівники професійно-технічних навчальних закладах міста і області прийняли участь в урочистому заключному концерті переможців огляд-конкурсу самодіяльної художньої творчості, яку організатори свята гармонійно поєднали з обласними етапами виставки-конкурсу науково-технічної юнацької творчості Донеччини «Техно-Україна. Techno-UA», а також огляд-конкурсу з декоративно-прикладної та фото-творчості серед учнів та працівників професійно-технічних навчальних закладів.

З самого ранку атмосфера у ПКіТ НКМЗ була насичена натхненням, творчістю та щирими намірами продемонструвати усім присутнім свої найкращі технічні та декоративно-прикладні доробки, які були виготовлені як учнями, так і працівниками навчальних закладів.

Роботи були представлені у найрізноманітніших видах мистецтва та направленості навчального закладу. На виставці розташувались стенди з металевими тварин, величним зачісками, цікавими платтями, нестандартною випічкою та іншими експонатами професійно-технічної творчості. Але нікого не оставила байдужими виставка гігантських великодніх яєць виконаних у різних техніках та з різних матеріалів.

Підсумки виставки були підведені після заключного концерту художньої самодіяльності. Теплими словами відкрила концерт начальник департаменту освіти і науки облдержадміністрації – Оксенчук Надія Володимирівна. В програмі концерту учні та вчителі професійно-технічних навчальних закладів міста представили свої таланти у вокальному й танцювальному мистецтві, в театральному жанрі та декларуванні віршів. Завершили концерт виступом духового оркестру.

Для урочистого нагородження переможців на сцену були запрошені усі учасники концерту, а також директори навчальних закладів, перед якими зі словами захоплення та вдячності виступила заступник директора департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації Макаренко Олена Петрівна.