Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Увага! Національний конкурс відеоробіт на тему "Фінансова грамотність"

За підтримки Мінмолодьспорту Центром "Розвиток КСВ" та компанією Visa проводиться Національний конкурс відеоробіт на тему "Фінансова грамотність".

Метою Конкурсу є підвищення інтересу молоді до фінансової грамотності та покращення їх фінансових знань.

До участі у Конкурсі запрошується студентська молодь (у тому числі команди, які складаються з будь-якої кількості студентів).

 

 

Для участі у Конкурсі необхідно до 15 травня електронною поштою (e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ) надіслати заявку, що міститиме такі матеріали:

анкета (http://csr-ukraine.org/article/finlit-visa-2017/);

творча робота – короткий відеоролик (один від учасника або команди)  на одну із тем відповідно до положення про конкурс (http://csr-ukraine.org/wp-content/uploads/2017/04/Regulation_Contest_FinLit.pdf);

інвестиційний план щодо використання призу.

Відеороботи учасників будуть розміщені на сайті конкурсу  www.finlit.in.ua для он-лайн голосування, яке триватиме з 16 по 21 травня 2017 року. За результатами якого кращі команди будуть запрошені на фінальний етап Конкурсу, що відбудеться 25 травня у м. Києві. У фіналі учасники презентуватимуть свої відеороботи та інвестиційні проекти журі Конкурсу.

Переможці Конкурсу, які посядуть ІІІ, ІІ, та І місце, отримають грошові призи від компанії Visa для реалізації власних інвестиційних проектів у розмірі  3000, 6000 та 9000 грн відповідно.

З детальними умовами та положенням про Конкурс можна ознайомитись на сайті www.csr-ukraine.org.

За додатковою інформацією щодо Конкурсу звертатись до координатора проекту – Тараса Деркача (тел. +38 044 292 02 48, e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ).