Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Майстер-клас у музичній школі в Добропіллі

Впродовж  квітня місяця у дитячій музичній школі № 1 м. Добропілля спеціалістами Добропільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді сумісно з Громадською організацією "Добропільський центр молоді "ДОБРО" за підтримки міжнародної організації ЮНІСЕФ та Уряду Німеччини проводяться майстер-класи по виготовленню національного головного убору для зразкового театру народної пісні «Берегиня». Адже саме він у червні 2017 року представлятиме Україну на Міжнародному фестивалі-конкурсі талантів «Золотий Грааль» в Болгарії.

Охочих спробувати себе в прикладному мистецтві виявилося чимало. Батьки разом із дітьми, керівники пробували себе у різних техніках з виготовлення квітів. Спочатку повільно долали «впертий» тюльпан, згодом жвавіше виходили атласні крокуси та рози. І саме арт-терапія дала можливість виявити в собі здібності і таланти. Дехто не вмів зав’язувати вузлик у нитці, а хтось не уявляв, що зможе тримати у руках гарячий клейовий пістолет. І звичайно все супроводжується піснею, яка завжди об’єднувала і допомагала в роботі.

Тому, саме майстер-класи ще більше згуртували колектив і дали зрозуміти, що варто пробувати, не боятися робити щось нове, постійно розвиватися і відкривати в собі нові здібності. Реалізовуй себе, і все вийде.