Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Соцгуртожиток для дітей-сиріт (м.Дружківка) долучився до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років

В Україні, що у свій час чи не найбільше постраждала від Другої світової війни, вшановують пам’ять тих, хто загинув, хто виборював свободу, хто долав все заради майбутнього.

10.05.2017 року у міській бібліотеці ім. Лесі Українки проведено захід, присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 рр. 

Основна мета заходу - виховання у молоді патріотизму та вшанування героїв-визволителів, сучасне сприйняття найбільшої трагедії в історії людства – Другої світової війни – та історична пам’ять про неї в українському суспільстві.

Співробітники Донецького обласного соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  Дружківського  міського відділу з питань пробації, Дружківського ЦСССДМ разом з молоддю, що перебуває на обліку в Дружківському міському відділі з питань пробації і вихованцями соціального гуртожитку взяли участь у цьому заході.

Перегляд відеофільмів «Друга світова», «Звільнення Донбасу» та інших – дали відчуття величезної трагедії свого часу, усвідомлення уроків війни та значення перемоги. Цікавим доповненням стала екскурсія по Дружківському історико-художньому музею, де учасників ознайомили з музейними експонатами, продемонстрували особисті речі, зброю, документи, нагороди героїв Другої світової війни, найбільш вагомі військові операції та кровопролитні битви.

Наприкінці відбувся огляд книжкової  виставки з назвою «Вони крок за кроком наближали переможну мить».