Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбувся Всеукраїнський форум "Український кордон – 2017"

Міністерство молоді та спорту як головний орган у системі центральних органів виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері національно-патріотичного виховання, бере активну участь у підготовці та проведенні заходів щодо підготовки громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") (далі − Гра).

 

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 № 898-р затверджено план заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2017 рік, яким, зокрема, передбачено проведення міжнародних та всеукраїнських освітньо-виховних, інформаційно-просвітницьких та культурологічних заходів.

 

Відповідно до календарного плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2017 рік, затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 22.03.2017 № 1183 (зі змінами), Міністерством молоді та спорту України спільно з управлінням молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації у погодженні з представниками Міністерства освіти та науки України та Державної прикордонної служби України з 25 по 27 квітня 2017 року було проведено у Київській області (Обухівський район, смт Козин, вул. А. Солов'яненка, 369, культурно-оздоровчий центр "Пролісок") Всеукраїнський форум, спрямований на підготовку громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), "Український кордон – 2017" (далі − Форум).

 

До заходу долучились представники комунального закладу Київської обласної ради "Київський обласний молодіжний центр", громадських організацій "Центр патріотичного виховання дітей та молоді "Юний прикордонник" та "Молодіжний клуб Джура".