Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Свято української родини

13.05.2017 року, на  площі Палацу культури і дозвілля відбулося міське народне  гуляння «Свято української родини» до Міжнародного дня сім`ї та дня Матері.
Організатор свята – відділ у справах сім'ї і молоді міської ради, соціальні партнери:  управління освіти м.Костянтинівки, Центр дитячої та юнацької творчості, Палац культури і дозвілля,  (Клуб творчих людей м. Костянтинівка) KON_fetti,  Арт-група «Світлячки», підприємство «КОНТІ».

В програму свята увійшли: виступ духового оркестру Палацу культури і дозвілля; танці та пісні, аквагрим для дітей; ростові ляльки, шоу мильних бульбашок від кампанії «КЛУБНИКА» м.Краматорськ; виставка сімейних робіт «Сімейний вернісаж», благодійний ярмарок проведений Арт-групою «Світлячки» для тяжко хворих дітей, виставка-продаж від найталановитіших майстринь нашого міста та багато цікавого.
Спочатку на площу підтягнулися ремісники та представники міської торгівлі,     о 16-00 почалася концертна програма, яку відкрила  танцювальна композиція зразкового ансамблю народного танцю «Юність» Центру дитячої та юнацької творчості. До  концертної програми долучилися діти з багатодітних сімей та будинків сімейного типу; емоцій додав парад близнюків та двійників міста; протягом заходу проводилась благодійна акція «Іграшка в добрі руки»; яскравість святу додали шоу мильних пузирів, аніматори;  діти були розмальовані у різноманітні неповторні образи.
Дітей та батьків у цей день було багато. Всі веселі, радісні і навіть щасливі.