Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Порядок створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя

В рамках інформаційної кампанії щодо пошуку патронатних вихователів, фахівцем із соціальної роботи Селидівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді була проведена інформаційна бесіда  для батьків вихованців та працівників  ДНЗ «Топольок» м. Гірник  про «Порядок створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя».

Батьки, вихователі та  робітники дитячого закладу  були  ознайомлені з процедурою проведення організаційної та інформаційної кампанії з пошуку кандидатів у патронатні вихователі, визначені особливості етапів відбору кандидатів у патронатні вихователі та зміст програми підготовки кандидатів у патронатні вихователі.

Слухачі зацікавились метою патронату над дитиною, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками/законними представниками, наданням цій дитині  послуг, спрямованих на повернення в біологічну сім’ю.

Сподіваємось, що невдовзі в м. Селидове запрацюють   патронатні сім’ї, які надаватимуть послуги з реабілітації дитини, що залишилась без батьківського піклування з метою забезпечення потреби зростання в підтримуючому сімейному середовищі.