Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Пам’яті жертв політичних репресій присвячується…

Щороку у третю неділю травня в Україні відзначається День пам'яті жертв політичних репресій.

З метою вшанування пам'яті жертв політичних репресій, привернення уваги учнів до трагічних подій в історії України, відродження національної пам'яті та утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства у загальноосвітніх навчальних закладах міста Костянтинівки було проведено низку заходів.

Серед них: тематичні години спілкування «Таке не повинно повторитися», «Біль наших сердець»; перегляд відеофільмів з подальшим обговоренням. Учні переглянули кінострічки, які заставили замислитися над тим, що за розмахом знищення населення власної країни сталінський терор не знає собі рівних у світовій історії. Він залишився у пам’яті людства під назвою Великого Терору. Під час уроків історії «У сталінських жорнах» учні дізналися, що жертвами репресій стали понад 2,5 мільйони, серед них близько 40 тисяч становлять українці.

Діти дійшли висновку, що та трагедія ніколи не повинна повториться.

Це наша історія. Ми не маємо права забувати, ми повинні пам’ятати, яку страшну трагедію довелось пережити нашому багатостраждальному українському народові на шляху до незалежності.