Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Мирноград, Новогродівку та Покровський район відвідала начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Лілія Золкіна

«Ми повинні підтримувати молоде покоління у його починаннях, адже за молоддю майбутнє нашого регіону та держави в цілому», під цим гаслом 15 червня 2017 року, міста Мирноград, Новогродівку та Покровський район, відвідала начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Лілія Золкіна. 

Головною метою поїздки стало створення інноваційних молодіжних центрів, в рамках проекту «Гідна країна для гідних людей» до 85-річчя з дня заснування Донецької області. Спільно із адміністрацією міст та керівниками стуктурних підрозділів у справах сім’ї та молоді, оглянуті приміщення майбутніх молодіжних центрів. Робота по створення вже розпочалась, проводяться ремонтні роботи, триває процес закупівлі необхідних сучасних меблів та техніки. Розглянуті питання щодо обов’язкового доступу до мережі Інтернет та графіку роботи центру. Відкриття планується восени.

Основним завданням центрів стане – всебічний розвиток молоді, шляхом неформальної освіти, оволодіння життєвих навиків, основ менеджменту, лідерських якостей, фінансової грамотності, розвиток добровольчого та волонтерського руху. Додатково в ІІІ кварталі планується провести ряд заходів по навчанню керівників молодіжних інноваційних центрів, спеціалістів та начальників структурних підрозділів у справах сім’ї та молоді.

 

Всього з обласного бюджету планується виділити на створення таких молодіжних центрів, в містах та районах, понад 12 мільйонів гривень.