Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Триває відпочинок дітей з Донецької області у Республіки Хорватія!

Перший день завжди важкий.

Група дітей подолала багатокілометровий шлях, щоби їх зустрів дитячий і молодіжний табір «Veli Joze». Знаходиться табір на території кемпінгу в мальовничій кедрової гаю на березі моря, в північній частині Хорватії (півострів Істрія). Крім прекрасного клімату і відмінних умов для пляжного відпочинку (власний гальковий пляж на березі Адріатичного моря, довжиною майже 2 км).

 

Завітали до наших дітей високопоставлені гості, Міністр з питань демографії, сім’ї, молоді та соціальної політики Республіки Хорватія –  Нада Мурганич. Діти підготувались до візиту гостей та ознайомили з культурою нашої рідної України!

Другий день відпочинку у Хорватії

 

Діти здійснили купання у Адріатичному морі. Вже встигли обіграти у футбол німецьких дітей, з рахунком 4:0.

Дитячий і молодіжний табір «Veli Joze» приймає дітей з усієї Європи. У маленьких українців є нагода по практикувати іноземні мови.

Всім дуже подобається харчування: сніданок, обід, полуденок і вечеря. В меню переважають страви хорватської та італійської кухонь.

На дітей ще чекають олімпіади, веселі змагання, дискотеки, ігри та конкурси.

Батьки дітей вдячні усім партнерам за підтримку та допомогу, адже турбота про дітей, які щодня відчувають усі жахи збройного конфлікту, для держави – головне.