Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Українські дитячі центри приймають на оздоровлення дітей з лінії зіткнення

05 вересня в  ДП УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса) та ДПУ МДЦ «Артек» (м. Київ) розпочато ІХ тематичні зміни.

Від Донецької області на оздоровлення та відпочинок направились 124 дитини з лінії зіткнення до ДП УДЦ «Молода гвардія». З них 10 дітей-учасників (м.Маріуполь) Всеукраїнських змагань загонів юних інспекторів руху та гри команд Клубу веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху. Ціль зміни – активізація ініціатив дітей та молоді в системі органів громадського самоврядування. Формування соціальних компетенцій та реалізація принципів гендерного виховання. Підтримка учасників різноманітних молодіжних рухів.  

Зміна триватиме 21 день з 05.09 до 25.09.2017 року.

Наступна зміна планується з 28 вересня.

До ДПУ МДЦ «Артек» на оздоровлення та відпочинок направились 212 дітей з лінії зіткнення.

Фестиваль народної пісні і музики імені Анатолія Авдієвського – великого артеківця, українського митця, чиє життя і творчість є прикладом служіння Україні. Народна пісня – душа України, у якій відображається самобутність та історія великого народу. Упродовж зміни діти зможуть зустрітися зі знаними артистами вокальної сцени України, а на завершення взяти участь у концерті спільно із зірками та партнерами проекту – Національним заслуженим академічним українським народним хором ім. Г.Верьовки

Партнери: Національний академічний народний хор ім.Г.Верьовки

Висловлюємо щиру вдячність Міністерству соціальної політики України за надані безкоштовні путівки для дітей з лінії зіткнення та ПАТ «Укрзалізниця» за наданий безкоштовний залізничний перевіз дітей.

 

Бажаємо дітям гарного відпочинку, незабутніх канікул, нових друзів, яскравих емоцій !

 

Просимо батьків дітей або осіб, що їх замінюють за наданням путівок звертатися до структурних підрозділів у справах сім’ї та молоді свого міста або району.