Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Покровську відкрився публічний простір

9-го вересня у Покровську відбувся Залізняк-фест - велика подія-відкриття нового публічного простору та фотовиставки Марка Залізняка. На мапі Покровська з'явилась нова точка для спілкування, навчання, нічних рейвів, вечірніх побачень і вранішніх роздумів про сенс життя - Public space.

Вільний багатофункціональний простір з елементами дігітальної архітектури - простір для всіх і кожного у самому центрі Покровська, у Соборному сквері.

Ідею створення громадського простору під назвою «Public space» в сквері Соборний міста Покровська реалізували київська волонтери.

Роботи велися в рамках проекту «Метамісто. Схід », що стартував минулої зими на сході України. Його суть - в організації громадських просторів для жителів різних міст Донбасу.

Волонтери побували в різних населених пунктах області і вибрали, де будуть працювати. У список увійшли шість міст - Покровск, Лисичанськ, Бахмут, Северодонецьк, Костянтинівка і Добропілля.

В Покровську вирішили будувати відкритий простір для відпочинку, кінопоказів, лекцій, семінарів, камерних концертів.

Активну участь в організації громадського простору, крім приїжджих волонтерів, приймали комунальні служби Покровська, місцеві активісти та підприємства.