Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Новогродівці відкрився молодіжний центр "Новосхід"

16 вересня відкрив свої двері молодіжний центр  у місті Новогродівка, який був створений в рамках реалізації проекту "Гідна країна для гідних людей" . У новому, сучасному приміщенні,  відремонтованому за кошти обласного та  місцевого бюджетів, продовжила роботу молода креативна команда громадської організації «Новосхід».

 

На урочистому відкритті були присутні начальник управління у справах сімї та молоді Донецької ОДА Лілія Золкіна , старший консультант фонду Фрідріха Науманна в Україні Йон Вольванг , Максим Колісник-менеджер фонду "Науманна", Оксана Ступак – заступник голови  ГО"Молодь сходу Украіни", члени ГО"Молодь сходу Украіни", Оксана Иваник  - ГО "Інша освіта"

Ініциативна молодь Новогродівки активно працює з лютого 2017 року. Впродовж шести місяців свого існування громадська організація «Новосхід» активно займалась громадською діяльністю та працювала з дітьми, та молоддю:

- під час проведення свята Масляної (лютий 2017) на площі Шахтарській встановили соціальний намет, залучили ТМ «Єрмолено» і організували роботу волонтерів, які безкоштовно пригощали гарячим чаєм і млинцями соціально-незахищені категорії .

- 13 квітня в Новогродівці за сприяння молодіжної організації "Новосхід", рух "Сильні громади" провів тестування порталу "Ваша думка", розробленого експертами NDI з метою розвитку систем електронної демократії в нашій державі, серед активістів міста. На зустрічі говорили про можливості організацій займатися громадською діяльністю власними силами зокрема шляхом створення соціального підприємства. Говорили також ж про те, наскільки важливий процес вивчення громадської думки, донесення її до влади.

- За ініціативою міської молодіжної громадської організації «Платформа NovoСхід» та за підтримки волонтерів - гостей з Полтави, 13 квітня в Новогродовці відбувся фестиваль «На хвилях весни». Шахтарську площу міста прикрасили яскравими атрибутами свята, а для дітвори були організовані ігри, квести та конкурси, в перервах між якими можна було випити чаю з печивом, покуштувати пасхальних пасок і яєць, наданих друзями з Полтави і підприємцями міста. Також працювала польова кухня, організована військовослужбовцями.

Тепер завдяки новоствореному молодіжному центру громадська організація "Новосхід" зможе реалізувати дуже багато корисних та цікавих проектів, направлених на розвиток молоді міста Новогродівка.