Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Управлінням у справах сім’ї та молоді Донецької облдержадміністрації було проведено селекторну нараду з керівниками структурних підрозділів у справах сім’ї та молоді

Управлінням у справах сім’ї та молоді Донецької облдержадміністрації 19 вересня 2017 року було проведено селекторну нараду з керівниками структурних підрозділів у справах сім’ї та молоді виконавчих органів міських рад, райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад.

Підіймались питання щодо оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, питання з сімейної та молодіжної політики, тощо. 

Акцент було зроблено на реалізацію проектів: «Гідна країна для гідних людей», «Єдиний простір – перезавантаження системи оздоровлення» та «Міцна та щаслива сім’я – надія оновленої Донеччини».

Начальник відділу у справах сім’ї, молоді та гендерної рівності управління Наталя Костенко зауважила: «18 жовтня – Європейський День боротьби з торгівлею людьми. Торгівля людьми – це злочин, жертвами якого можуть стати чоловіки, жінки і діти, як з метою примусової праці, так і сексуальній експлуатації. Тому необхідним є інформування населення».

У сфері молодіжної політики у цьому році доволі помітним результатом є відкриття молодіжних центрів – принципово нових структур у системі роботи з молоддю. Планується відкриття до кінця поточного року таких 85 центрів.

На наступний рік планується створення щонайменше 10 наметових молодіжних таборів різних спрямувань.

Будуть також створюватись нові форми підтримки багатодітних сімей.