Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Міська молодіжна акції “BirdHouse”

21 вересня увесь світ відзначає День миру. Цей день відзначається, як день глобального припинення вогню і відмовлення від насильства, запропоновано всім державам і народам дотримувати припинення воєнних дій протягом цього дня.

Сьогодні, управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради ініціювало проведення акції акцію під назвою «BirdHouse» до свята миру та з нагоди відзначення в Краматорську Дня міста та дня Машинобудівника. В рамках цієї акції студенти міста підготували шпаківні, які вони презентували та розвісили на деревах в локації «Stud.Parkovka», що розташовується по бульвару Машинобудівників. Захід підтримали представники ПРООН та Креативного простору «FreeUA».

Громадські організації, що приймали участь в акції організували для учасників та глядачів фотозону, майстеркласи з оргігамі, на якому робили голуба – птаха миру; майстрування браслетів та поробок з конструктора Lego. Особливо активні учасники та глядачі могли позмагатися в дартсі та армспорті, переможці яких отримали солодкі подарунки.

Загалом в акції приймали участь ДІТМ, КЦПТО, КВПУ, КРК ДонНУЕТ, ДРУ ЦКРОИ «Донбас», МАУП, КТТ, МВПБУ, ДНМУ та КВПМУ.

За найкращі шпаківні також була нагорода. Переможців акції, якими стали Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас», нагородив секретар Краматорської міської ради Ошурко Денис Вікторович, грамотою, кубком та фінансовою підтримкою від міського голови на придбання канцелярії. Громадські організації «Відповідальні громадяни» та «Екологія промислового регіону» нагородили грамотою за саму добротну шпаківню Краматорське вище професійне училищне та подарували грошовий сертифікат на відвідування піцерії, а також грамотами і солодкими призами за різними номінаціями інших учасників акції.

В продовження екологічної теми акції та завтрашнього Дня без автомобілів були представленні дитячі малюнки «Як я бачу місто без автомобілів».

Дана акція не є кінцевим етапом, встановлення шпаківень студентами продовжиться також навесні.

Закликаємо приєднатися усіх бажаючих до акції.