Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Перший «випускник» соцгуртожитку для дітей-сиріт (м.Дружківка)

Пам'ятаєте, в дитинстві ми мріяли, що коли подорослішаємо, робитимемо все, що захочемо і ніхто нам не заборонить? Доросле і самостійне життя для всіх нас починається по-різному і у різний час.  Попереду – незвіданий шлях серйозного і жорсткого світу. І для кожного він буде різний. Але у серці завжди лишиться місце для найкращих спогадів про дитинство та юнацтво, коли є кому піклуватись про тебе.
Соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування 21.09.2017 року проводив у доросле життя першого клієнта.
Протягом всього часу перебування хлопця у закладі були створені умови для його соціальної адаптації, надавалась активна допомога у набутті навичок самостійного життя у громаді, формувалась  відповідальність дорослої людини, велась підготовка до виконання відповідних соціальних функцій у суспільстві.
Вихід у самостійне життя клієнта радісна і трохи сумна подія і завжди є хвилювання: чи впорається, не розгубиться, реалізує сформовані спеціалістами соцгуртожитку навички…
Маємо сподівання, що він впорається, у чому йому продовжить допомагати соціальний гуртожиток  і Лиманський ЦСССДМ, завдяки якому хлопець отримав соціальне житло.
Перед від’їздом із соцгуртожитку на постійне місце проживання клієнту вручили продуктовий набір і речі, необхідні для повсякденного побуту, а також гроші, зібрані прихожанами однієї із християнських церков міста.