Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Святогірську відбувася крайовий вишкіл пластових таборових комендантів «Лісова академія»

У Святогірську наприкінці вересня 2017 року відбувся крайовий вишкіл пластових таборових комендантів «Лісова академія». Метою вишколу були розробка та імплементація сучасних стандартів «ПЛАСТОВОГО ТАБІРНИЦТВА» та організаційно-методичний супровід пластових таборів 2018 року.

 

Завданнями вишколу були підготовка кваліфікованих комендантів пластових таборів усіх рівнів, підвищення кваліфікаційних рівнів організаторів пластових таборів з числа дійсного членства Пласту. Організаторами вишколу виступили Крайова Булава Уладу Пластунів Сеньйорів Пласту-Національної Скаутської Організації України, підготовчий курінь УПС «Вовча Ліга». Захід відбувся за підтримки Міністерства молоді та спорту України, управління у справах сім’ї та молоді та департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації. Вишкіл зібрав тренерів і учасників з усієї України. Тренерський склад вишколу був представлений фахівцями з багаторічним досвідом проведення пластових таборів з Києва, Тернополя, Львова і Слов’янська.

Учасниками вишколу були пластуни Донецької округи Пласту-НСОУ, керівники гуртків «Юні скаути» Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді, працівники дитячих оздоровчих закладів м. Святогірськ. Здобуті знання сприятимуть співпраці Пласту з підрозділами Донецької обласної державної адміністрації у проведенні літнього оздоровлення дітей у 2018 році шляхом організації наметових таборів у закладах дитячого оздоровлення, тематичних змін з застосуванням скаутської методики.