Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У місті Волноваха пройшли міські зібрання у форматі Town Hall Meeting на тему «Стратегії розвитку молодіжної політики Донецької області»

28.09.2017 у місті Волноваха в районному центрі культури і дозвілля пройшли міські зібрання у форматі Town Hall Meeting на тему «Стратегії розвитку молодіжної політики Донецької області».

Захід організовувала Лабораторія законодавчих ініціатив спільно з Лігою інтернів і Міністерством молоді та спорту України за ініціативою народного депутата України Дмитра Лубінця в рамках Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.

 

На заході були присутні заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, народний депутат України Дмитро Лубінець, начальник управління у справах молоді та спорту Донецької облдержадміністрації Лілія Золкіна. Представники молодіжних центрів та громадських організацій Донецької області мали нагоду відкрито поспілкуватися з представниками державної влади.

Олександр Ярема зазначив, що Донецька область надає приклад іншим областям України: «Створення ваших молодіжних центрів є прикладом для інших областей України. Молоді, що займається молодіжними центрами на території України потрібно спілкуватися. І представникам молодіжних центрів усієї України потрібно приїхати для обміну досвідом у Донецьку область. Ваші молодіжні платформи «Теплиця» та «Вільна хата» відомі далеко за межами області. Незважаючи на ситуацію, що склалася, ви проводите дуже велику і потрібну роботу. А також у мене для нас є гарна новина – знак якості молодіжних центрів юстований».

Як зазначив Дмитро Лубінець: «Формат громадських слухань Town Hall Meeting наближає владу до народу. Ініциатива іде знизу, а владі залишається її опрацювати. І показником моєї роботи, як народного депутата України, буде прийняття ваших пропозицій у Верховній раді України».

Лілія Золкіна подякувала ініціативній молоді та представникам громадських організацій за ту нелегку роботу, яку вони проводять та підкреслила, що люди здебільшого працюють на волонтерських засадах.

Три години інтенсивних обговорень пролетіли непомітно. Паралельно із заходом у Волновасі такі ж громадські слухання пройшли також в Ужгороді та Луцьку. Учасники обговорень мали змогу безпосередньо обмінятися результатами роботи. Ознайомитися з результатами громадських обговорень можна на сайті Лабораторії законодавчих ініциатив http://parlament.org.ua/.

Після завершення громадських слухань учасників запросили відвідати молодіжний центр "Я-Волноваха", створенний за підтримки ЮНІСЕФ та народного депутата України Дмитра Лубінця.