Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Бахмутський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді про проведення акції до Дня усиновлення

В останній день вересня Україна відзначала день усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.

Сьогодні в родинах нашого міста Бахмут виховуються 48 усиновлених дітей, але ще 19 дітей, позбавлених батьківського піклування, які можуть бути усиновлені, щодня чекають на своїх тата і маму.

З нагоди свята у нашому місті Бахмутський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом зі службою у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради провели акцію «Подаруй дитині родину», в рамках якої були розповсюджені інформаційні матеріали з популяризації національного усиновлення, зацікавленим мешканцям громади надані роз’яснення щодо процесу усиновлення та  інших можливих сімейних форм виховання дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.