Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Педагоги кімнати підлітків «Факел» управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради провели літературну ігрову програму «Сторінками улюблених казок»

30 вересня в України святкують Всеукраїнський день бібліотек. Для працівників бібліотек – це професійне свято, а для всіх читачів – це свято книги, свято установи, яка дарує читачеві можливість збільшувати свої знання, читати різноманітну літературу.</p>

Напередодні свята, 28 вересня, педагоги кімнати підлітків «Факел» управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради провели  літературну ігрову програму «Сторінками улюблених казок». У заході взяли участь вихованці кімнати підлітків «Факел» та «Прометей». 

Метою заходу було: познайомити дітей зі святом; перевірити і поглибити знання вихованців про українські казки та казки народів світу; розвивати пізнавальний інтерес та інтерес до читання книг, логічне мислення, пам’ять; виховувати любов та повагу до книги та рідного слова, до українського народу та його фольклору.

Діти приймали активну участь у заході: відповідали на питання, відгадували загадки, розв’язували кросворди, складали пазли, пригадали правила обережного ставлення до книги. Під час рухливих ігор діти мали змогу відчути себе героями улюблених казок.

Захід викликав у всіх масу позитивних емоцій.