Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Виховуємо патріотів

Діти-сироти соцгуртожитка (м.Дружківка)  взяли участь у міському заході до Дня захисника України

Патріотичне виховання — системна, комплексна діяльність освітян, працівників культури, соціальної сфери тощо, спрямована на формування у громадян шанобливого ставлення до держави, її традицій, історії, мови, здатності захищати свою Батьківщину. Акцентуючи увагу на формуванні у молоді поваги до захисників України усіх поколінь, активної громадянської  позиції, готовності до захисту суверенітету та територіальної цілісності України, збереження та примноження духовної спадщини, будуємо своє міцне, незламне, суверенне майбутнє. 

У передсвяткові дні у рамках роботи з патріотичного виховання у соцгуртожитку проходить низка заходів, присвячених  Дню захисника України під загальним гаслом «Перемога буде за нами!»

Так, 12 жовтня 2017 року проведено інформаційно-просвітницький спільний захід у Дружківській міській бібліотеці імені Лесі Українки за участю кадрових військових, представників преси, громадської організації «Перемога. Дружківка» та працівників інших сфер, які займаються з молоддю, яка опинилась у складних життєвих обставинах - особами, що перебувають на обліку у міському відділі пробації та клієнтами реабілітаційного центру наркозалежних.

Заступник Дружківського міського військового комісара, начальник відділення комплектування своїм військовим прикладом, виправкою, розповідями про бойові будні надовго заволодів увагою присутніх. Він неодноразово наголошував, що саме зараз час чоловіків, коли є реальна загроза зовні.

Його слова підтримав і християнський пастор, зробивши акцент на тому, що захищати, боронити Батьківщину можна по-різному, разом з тим це велика честь і великий обов’язок кожного з нас.

Представники бібліотеки продемонстрували патріотичні відеофільми про сучасну українську армію, про історію створення Українського козацтва, про Покрова Пресвятої Богородиці – покровительки запорізьких козаків, провели інтелектуальні вікторини та розважальні конкурси. По завершенню заходу всіх учасників пригостили смачними варениками зі сметаною.