Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Ігор Жданов та Павло Жебрівський привітали переможців «Теренових ігор» у Бахмуті

З нагоди Дня Захисника у Бахмуті відбувся святковий квест «Теренова гра». Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов та голова облдержадміністрації Павло Жебрівський взяли участь у підведенні підсумків квесту.

 

 

Очільник області звернувся до присутніх з вітальним словом, та зазначив, що тепер «Теренова гра» буде проходити щорічно у Бахмуті, адже це місто – козацька столиця Донецького краю.

 

«У нас дуже великі плани. До кінця року, крім цього всього ми запровадимо факультативні курси бойового гопака, ми починаємо вишкіл на січі, яка буде збудована. Завдяки цьому у молодих патріотів України, які сьогодні живуть на Донеччині, є неймовірна можливість самоаналізуватися і служити своїй державі», – наголосив очільник області. Також він подякував волонтерам ГО “Союз ветеранів АТО Донбасса” та ГО “Коло.Медіа”, які започаткували «Теренові ігри».

 

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов також привітав громадскість зі святом, та зазначив що сьогоднішнє свято є дуже важливим для держави.

 

«Мені дуже приємно, що тепер такі ігри будуть традиційно проходити у місті Бахмуті. Щиро дякую за це Павлу Жебрівському», – підкреслив Ігор Жданов.  Також він зазначив, що міністерство підтримає проведення «Теренових ігор» не тільки в Донецькій області, а й на територій всієї країни.  Окрім цього з вітальним словом до учасників «Теренових ігор» звернувся Владика Сергій, Архієпископ Донецький та Маріупольський Української Православної Церкви – Київського Патріархату. У своїй промові Владика Сергій зазначив наскільки важливим для всього українського народу є свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України.