Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Іллінівській об’єднаній громаді з’явився молодіжний центр

13 жовтня у Іллінівській ОТГ відбулось урочисте відкриття молодіжного центру «Простір без обмежень»за участю Міністра молоді і спорту України Ігоря Жданова та голови облдержадміністрації Павла Жебрівського.

 

За словами міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова –  це перший молодіжний центр в Україні , відкритий в об’єднаній територіальній громаді.

 

Центр  було розташовано  у приміщенні  сільського будинку культури. Він призначений для  роботи, відпочинку та  розвитку молоді  без будь-яких обмежень .     Платформа поділена на  умовні зони,  де  враховані  побажання   всіх   мешканців  громади, які  брали безпосередню участь  у  створенні  молодіжного центру.

 

Міністр молоді та спорту України подякував голові облдержадміністрації Павлу Жебрівському за підтримку  розбудови молодіжних центрів.

 

Також сьогодні У Слов’янську  представники влади  відвідали  платформу ініціатив «Теплиця». Центр працює з 2015 року, втім нещодавно отримав нове приміщення.  За рахунок обласного бюджету  «Теплицю»  було облаштовано меблями,  комп’ютерною технікою,  придбали також 3D принтер. Чимала увага  у роботі центру приділяється людям з особливими потребами.

 

Всього в Донецькій області в рамках обласної програми «Гідна країна для гідних людей»  планується  відкрити 85 молодіжних центрів. Такі  платформи мають стати осередком культури та патріотизму, тому будуть відкриті як у  великих містах, так і  у  маленьких  селах.