Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
В Бахмутському районі напередодні Дня захисника України відбулась патріотична акція « Грядущим нашим поколінням»

Так в рамках проведення заходів до Дня Захисника України 12 жовтня о 12.00 в кожній школі Бахмутського району району урочисто пройшла акція – закладення капсули «Грядущим нашим поколінням». Сподіваємося, що через 20 років наші нащадки, відкривши капсулу, прочитають наші побажання, дізнаються про наші події та берегтимуть своє сьогодення. Зв’язок поколінь важливий у вихованні підростаючої молоді. Коли ми вивчаємо історію, згадуємо своє минуле, то обов’язково цим турбуємося про майбутнє. Яким воно буде, залежить тільки від нас. Кожна школа урочисто і святково підійшла до проведення цієї акції. Учні, лідери учнівського самоврядування, педагоги, представники батьківського комітету, громадськості, органів місцевого самоврядування були до цього залучені. Жоден не залишився осторонь: хтось писав лист-звернення, хтось готував капсулу-контейнер, хтось готував місце закладення в стіні будівлі школи, виготовляв табличку-надпис.

Голова Бахмутської райдержадміністраціїВолодимир  Бохонов  відвідав одну з таких шкіл –це опорна Часовоярсьа ЗОШ № 17 ,  Часовоярській ЗОШ № 15, та в Іванівській ЗОШ.

Побідні заходи потрібні нашому молодому поколінню. Бо не знаючи свого минулого, ми не потрапимо у наше майбутнє. А як же хочеться, щоб воно було кращим ніж сьогодення.